ZAREZERWUJ WCZASY FITNESS I JOGA NA MALCIE

 

KROK 1

  • Wybierz interesujący Cię pakiet i dokonaj wyceny.

MIĘDZY MIESIĄCAMI

  • Jeśli data Twojego przyjazdu i wyjazdu przypada na różne miesięce (np. 28 maj-6 czerwca) przy rezerwacji obowiązuje cena pakietu z miesiąca droższego. W przypadku, gdy daty pakietu obejmują tylko 1-2 noce z droższego terminu, prosimy o wypełnienie Formularza Rezerwacji z miesiąca tańszego. W potwierdzeniu rezerwacji prześlemy kwotę wymaganej dopłaty do pokoju hotelowego.

PAKIET HOSTEL – zakwaterowanie + program treningowy (wybierz jedną opcję)

PAKIET HOTEL – zakwaterowanie + program treningowy (wybierz jedną opcję)

PAKIET HOTEL DELUXE – luksusowe zakwaterowanie + program treningowy (wybierz jedną opcję)

DODATKI DO PAKIETÓW

KROK 2

  • Kliknij w przycisk NEXT.

KROK 3

  • Wypełnij folmularz rezerwacji i kliknij w przycisk SEND.
Total

BOOKING FORM

Fill in booking form below and secure your Fitness & Yoga Holiday in Malta placement.


Naciskając przycisk WYŚLIJ potwierdzasz, że zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin Fitness4Malta . Terms & Conditions – Fitness4Malta
Jeżeli nie otrzymałeś e-maila zwrotnego od Fitness4Malta – prosimy sprawdzić 
FOLDER SPAM  oraz przenieść wiadomość do skrzynki odbiorczej.
Przeczytaj przed dokonaniem rezerwacji

PYTANIA I ODPOWIEDZI

PRZED REZERWACJĄ

– Aby wziąć udział we Wczasach Fitness i Joga na Malcie musisz mieć ukończone 18 lat.

– Twój poziom wytrenowanie nie musi być wysoki, warunkiem koniecznym jest dobre zdrowie fizyczne.

– Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim.

– Profesjonalny sprzęt potrzebny do ćwiczeń jest wliczony w cenę treningów.

– Decydując się na Wczasy Fitness i Joga na Malcie oświadczasz, że zapoznałeś się i akceptujesz zasady zawarte w regulaminie Fitness4Malta.

 

DOSTĘPNOŚĆ POKOJU

– Wczasy Fitness i Joga na Malcie możesz rozpocząć o każdej porze roku, w zależności od dostępnego zakwaterowania.

– Podczas szczytu sezonu na Malcie w miesiącach od maja do października nie możemy zagwarantować, że pokoje będą dostępne w wybranym przez Ciebie hotelu.

– Potwierdzenie nazwy hotelu oraz dokonanie rezerwacji odbywa się po dokonaniu wpłaty depozytu.

– W przypadku konieczności zmiany hotelu zapewniamy hotel w pobliskiej lokalizacji oraz tym samym lub wyższym standardzie.

 

PRZED DOKONANIEM REZERWACJI

1. Rezerwacja pokoju 2- osobowego jest dostępna tylko dla dwóch osób przyjeżdżających na Wczasy Fitness i Joga. Jeśli podróżujesz w pojedynkę wybierz zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym.

2. Ceny w okresie od 21 Grudnia do 5 Stycznia (Boże Narodzenie oraz Sylwester) oraz Wielkanocnym wyliczane są indywidualnie po wysłaniu zapytania.

3. Wczasy Fitness i Joga możesz rozpocząć w dowolny dzień w roku.

4. Jeżeli przylatujesz na Maltę rano możesz rozpocząć swoje treningi w tym samym dniu, w innym wypadku Twoje treningi rozpoczną się na następny dzień.

5. Dodatkowe wyżywienie Healthy Food Pass (obiad + kolacja) to koszt 45 EUR (5-dniowy pobyt, 6 posiłków) lub 79 EUR (8-dniowy pobyt, 12 posiłków). Voucher powinien być zarezerwowany podczas dokonywania rezerwacji.

6. Konsultacja z polskim, wykwalifikowanym dietetykiem oraz spersonalizowana dieta w cenie 39 EUR, powinna być zarezerwowana podczas dokonywania rezerwacji oraz opłacona po przybyciu na Maltę.

7. Każdy gość rozpocznie swoje wczasy od spotkania informacyjnego z polskim reprezentantem oraz w Centrum Treningowym Freemyme.

8. Jeżeli dokonujesz płatności za Wczasy Fitness i Joga na Malcie poprzez system PayPal, zostanie naliczona dodatkowa opłata manipulacyjna pobierana przez PayPal w wysokości ok.5%.

9. W przypadku nieprzewidzianych okoliczności, z powodu których Centrum Treningowe Freemyme będzie zamknięte (nigdy dłużej niż 1 dzień), Twój pakiet treningowy zostanie wydłużony o jeden dodatkowy dzień lub dostaniesz jednorazową refundację w wysokości 15 EUR.

10. Udział we Wczasach Fitness i Joga na Malcie może wziąć udział każdy niezależnie od poziomu wytrenowania, warunkiem koniecznym jest dobry stan zdrowia i minimalne doświadczenie treningowe. Prosimy nie rezerwować wakacji w przypadku problemów ze zdrowiem lub niewyleczonej kontuzji.

11. Wpłacając depozyt równocześnie oświadczasz, że zapoznałeś się z Regulaminem Fitness4Malta.

12. W przypadku decyzji o wcześniejszym zakończeniu pobytu, zmiany hotelu lub standardu pokoju, zaprzestania treningów nie obowiązuje zwrot kosztów.

 

REZERWACJE W OKRESIE WAKACYJNYM

Wyspy Maltańskie są bardzo popularnym kierunkiem i w szczycie sezonu letniego przypadającego na czerwiec – wrzesień nie możemy zagwarantować miejsca w hotelu ani centrum treningowym. Aby uniknąć sytuacji rozczarowania brakiem wolnych miejsc prosimy o jak wcześniejszą rezerwację Wczasów Fitness i Joga na Malcie.