ZAREZERWUJ WCZASY FITNESS I JOGA NA MALCIE

 

KROK 1

  • Wybierz interesujący Cię pakiet i dokonaj wyceny.

MIĘDZY MIESIĄCAMI

  • Jeśli data Twojego przyjazdu i wyjazdu przypada na różne miesiące (np. 28 maj-6 czerwca) przy rezerwacji obowiązuje cena pakietu z miesiąca droższego. W przypadku, gdy daty pakietu obejmują tylko 1-2 noce z droższego terminu, prosimy o wypełnienie Formularza Rezerwacji z miesiąca tańszego. W potwierdzeniu rezerwacji prześlemy kwotę wymaganej dopłaty do pokoju hotelowego.

PAKIET HOTEL – zakwaterowanie + program treningowy (wybierz jedną opcję)

PAKIET HOTEL DELUXE – luksusowe zakwaterowanie + program treningowy (wybierz jedną opcję)

DODATKI DO PAKIETÓW

KROK 2

  • Kliknij w przycisk NEXT.

KROK 3

  • Wypełnij folmularz rezerwacji i kliknij w przycisk SEND.
Total

BOOKING FORM

Fill in booking form below and secure your Fitness & Yoga Holiday in Malta placement.


Naciskając przycisk WYŚLIJ potwierdzasz, że zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin Fitness4Malta . Terms & Conditions – Fitness4Malta
Jeżeli nie otrzymałeś e-maila zwrotnego od Fitness4Malta – prosimy sprawdzić 
FOLDER SPAM  oraz przenieść wiadomość do skrzynki odbiorczej.
Przeczytaj przed dokonaniem rezerwacji

PYTANIA I ODPOWIEDZI

PRZED REZERWACJĄ

– Aby wziąć udział we Wczasach Fitness i Joga na Malcie musisz mieć ukończone 18 lat.

– Twój poziom wytrenowanie nie musi być wysoki, warunkiem koniecznym jest dobre zdrowie fizyczne.

– Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim.

– Profesjonalny sprzęt potrzebny do ćwiczeń jest wliczony w cenę treningów.

– Decydując się na Wczasy Fitness i Joga na Malcie oświadczasz, że zapoznałeś się i akceptujesz zasady zawarte w regulaminie Fitness4Malta.

 

DOSTĘPNOŚĆ POKOJU

– Wczasy Fitness i Joga na Malcie możesz rozpocząć o każdej porze roku, w zależności od dostępnego zakwaterowania.

– Podczas szczytu sezonu na Malcie w miesiącach od maja do października nie możemy zagwarantować, że pokoje będą dostępne w wybranym przez Ciebie hotelu.

– Potwierdzenie nazwy hotelu oraz dokonanie rezerwacji odbywa się po dokonaniu wpłaty depozytu.

– W przypadku konieczności zmiany hotelu zapewniamy hotel w pobliskiej lokalizacji oraz tym samym lub wyższym standardzie.

 

PRZED DOKONANIEM REZERWACJI

1. Rezerwacja pokoju 2- osobowego jest dostępna tylko dla dwóch osób przyjeżdżających na Wczasy Fitness i Joga. Jeśli podróżujesz w pojedynkę wybierz zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym.

2. Ceny w okresie od 21 Grudnia do 5 Stycznia (Boże Narodzenie oraz Sylwester) oraz Wielkanocnym wyliczane są indywidualnie po wysłaniu zapytania.

3. Wczasy Fitness i Joga możesz rozpocząć w dowolny dzień w roku.

4. Jeżeli przylatujesz na Maltę rano możesz rozpocząć swoje treningi w tym samym dniu, w innym wypadku Twoje treningi rozpoczną się na następny dzień.

5. Dodatkowe wyżywienie Healthy Food Pass (zdrowe obiady) to koszt 45 EUR (6 posiłków). Voucher powinien być zarezerwowany podczas dokonywania rezerwacji.

6. Konsultacja z polskim, wykwalifikowanym dietetykiem oraz spersonalizowana dieta w cenie 39 EUR, powinna być zarezerwowana podczas dokonywania rezerwacji oraz opłacona po przybyciu na Maltę.

7. Każdy gość rozpocznie swoje wczasy od spotkania informacyjnego z polskim reprezentantem oraz w Centrum Treningowym Freemyme.

8. Jeżeli dokonujesz płatności za Wczasy Fitness i Joga na Malcie poprzez system PayPal, zostanie naliczona dodatkowa opłata manipulacyjna pobierana przez PayPal w wysokości ok. 5%.

9. W przypadku nieprzewidzianych okoliczności, z powodu których Centrum Treningowe Freemyme będzie zamknięte (nigdy dłużej niż 1 dzień), Twój pakiet treningowy zostanie wydłużony o jeden dodatkowy dzień lub dostaniesz jednorazową refundację w wysokości 15 EUR. Możesz sprawdzić rozkład zajęć podczas swojego pobytu klikająć w zakładkę ROZKŁAD ZAJĘĆ na stronie z OPISEM POBYTU.

10. Udział we Wczasach Fitness i Joga na Malcie może wziąć udział każdy niezależnie od poziomu wytrenowania, warunkiem koniecznym jest dobry stan zdrowia i minimalne doświadczenie treningowe. Prosimy nie rezerwować wakacji w przypadku problemów ze zdrowiem lub niewyleczonej kontuzji.

11. Wpłacając depozyt równocześnie oświadczasz, że zapoznałeś się z Regulaminem Fitness4Malta.

12. W przypadku decyzji o wcześniejszym zakończeniu pobytu, zmiany hotelu lub standardu pokoju, zaprzestania treningów nie obowiązuje zwrot kosztów.

 

REZERWACJE W OKRESIE WAKACYJNYM

Wyspy Maltańskie są bardzo popularnym kierunkiem i w szczycie sezonu letniego przypadającego na czerwiec – wrzesień nie możemy zagwarantować miejsca w hotelu ani centrum treningowym. Aby uniknąć sytuacji rozczarowania brakiem wolnych miejsc prosimy o jak wcześniejszą rezerwację Wczasów Fitness i Joga na Malcie.