Całodniowe Wycieczki Prywatne po Gozo z przewodnikiem

Ready4Malta to licencjonowana na Malcie agencja eventowa pośrednicząca m.in. w organizacji wycieczek dla grup prywatnych, VIP i klientów biznesowych po Wyspach Maltańskich. Nasze wycieczki po Malcie lub Gozo przeznaczone są dla wszystkich, którzy cenią sobie luksus i wygodę w trakcie poznawania nowych miejsc oraz możliwość personalizacji trasy zwiedzania zapewnione przez doświadczonego, lokalnego polskojęzycznego przewodnika. Zapewniamy prywatny transfer dostosowany do indywidualnego tempa i potrzeb grupy.

Poniżej przygotowaliśmy kalkulatory cen, które pozwolą na szybką wycenę każdej z oferowanych przez nas wycieczek po Wyspach Maltańskich w zależności od czasu trwania zwiedzania, wielkości grupy, lokalizacji, typu transferu i dodatkowych atrakcji.

OFERTA

OPCJA 1: Wycieczka Publiczna Jeepami (do 10 godz.)

organizacja prywatnej wycieczki po Gozo z przewodnikiemJest to jedyna wycieczka w naszej ofercie przeznaczona dla rezerwacji indywidualnych lub niewielkich grup. Cena za osobę jest stała i wynosi 69,99€/os.

Wycieczkę organizuje firma partnerska z Gozo. Zwiedzanie odbywa się w języku angielskim ze stałym programem objazdu wyspy. Wycieczka Publiczna po Gozo to świetny sposób na nawiązanie nowych przyjaźni i poznawanie zakamarków Gozo w międzynarodowym gronie!

OPCJA 2: Wycieczka Prywatna Jeepami (do 9 godz.)

wycieczka po Gozo z przewodnikiemNie lubisz tłumów i wolisz zwiedzać we własnym gronie? Wybierz Wycieczkę Prywatną Jeepami po Gozo. Wycieczkę polecamy głównie klientom biznesowym i firmom organizującym pobyt na Wyspach Maltańskich typu Incentive lub większym grupom prywatnym (min. 20 os.). Po przypłynięciu promem na Gozo przesiądziecie się w terenowe jeepy, gdzie zabierzemy Was w specjalnie opracowaną przez nas trasę off-road, niedostępną w żadnych przewodnikach!  Zwiększ poziom adrenaliny i wróć na Maltę łodzią motorową (dopłata 6€/os.), po drodze wpływając na Blue Lagoon i w pobliże grot skalnych Comino.

OPCJA 3: Wycieczka Prywatna na Gozo (do 9 godz.)

Jeśli nie jesteś fanem jeepów, a wyspę Gozo chciałbyś poznać we własnym tempie, wybierając swoją własną trasę, to Wycieczka Prywatna na Gozo jest właśnie dla Was.  Opcję 3 polecamy każdej grupie niezależnie od wielkości,  chcących w komfortowych warunkach prywatnego transferu i w towarzystwie polskojęzycznego przewodnika, skupić się na zwiedzaniu głównych atrakcji wyspy ( np. świątyń, muzeum, kościołów)

KALKULATOR CEN WYCIECZEK

 

 Wycieczka Publiczna Jepami po Gozo (do 10 godzin). Cena za osobę 69,99 €

Wycieczka organizowana jest w języku angielskim. Wybierając powyższą opcję wyrażasz zgodę na dołączenie do międzynarodowej grupy.

Total

Wycieczka Prywatna Jepami po Gozo (do 9 godzin).

Total

 KALKULATOR: WYCIECZKI CAŁODNIOWE NA GOZO

Total

Opcja 1: Wycieczka Publiczna Jeepami

Cena zawiera:

 • transfer z hotelu na prom (w obie strony)*
 • transfer Malta-Gozo (w obie strony) promem lub motorówką, w zależności od warunków pogodowych
 • opiekę anglojęzycznego, doświadczonego kierowcy-przewodnika
 • udział w zorganizowanej, publicznej (uczestnicy z różnych krajów) wycieczce w stylu ‘jeep safari’
 • 3-daniowy lunch (zupa lub makaron + danie główne + deser, napoje do wyboru: woda/wino/kawa/herbata; dostępne opcje wegetariańskie)
 • cena 69,99 EUR/os. jest stała, niezależnie od wieku uczestników;
 • *Transfer ma charakter zbiorowy – wszyscy uczestnicy odbierani są przez organizatora z miejsc zakwaterowania między 8 a 9 rano. Z uwagi na charakter, transfer w jedną stronę może trwać do ok. 1h 45 min.

Opcja 2: Wycieczka Prywatna Jeepami

Cena zawiera:

 • bezpośredni, prywatny transfer z miejsca zakwaterowania na prom (w obie strony)
 • opiekę polskojęzycznego licencjonowanego przewodnika lub pilota wycieczek, w zależności od profilu grupy
 • prywatną wycieczkę w stylu ‘jeep safari’

Cena nie zawiera – prosimy dodać do rezerwacji:

 • transfer Malta-Gozo (w obie strony) promem lub motorówką, w zależności od warunków pogodowych
 • lunch*
 • bilety wstępu do wybranych atrakcji
 • *W trakcie wycieczek całodniowych należy zapewnić również lunch przewodnikowi. Istnieje możliwość rezerwacji stolika lub zamówienia lunchu dla grupy przez Ready4Malta. W przypadku zaproponowania przez grupę własnego rozwiązania, ostateczną decyzję o możliwości jego realizacji podejmuje opiekun z ramienia Ready4Malta.

Opcja 3: Wycieczka Prywatna na Gozo

Cena zawiera:

 • prywatny transfer z miejsca zakwaterowania na prom (w obie strony) autem/busem/autokarem podstawionym przez przewoźnika z Malty
 • prywatny transfer po Gozo autem/busem/autokarem podstawionym przez przewodnika z Gozo
 • opiekę polskojęzycznego licencjonowanego przewodnika lub pilota wycieczek, w zależności od profilu grupy
 • w przypadku transferu VIP, wszystkie opłaty związanie z przeprawą promową auta wraz z kierowcą

 

Cena nie zawiera – prosimy koniecznie dodać do rezerwacji:

 • przeprawę promową Malta-Gozo (w obie strony) uczestników wycieczki promem
 • motorówką, w zależności od warunków pogodowych
 • lunch*
 • bilety wstępu do wybranych atrakcji

*W trakcie wycieczek całodniowych należy zapewnić również lunch przewodnikowi. Istnieje możliwość rezerwacji stolika lub zamówienia lunchu dla grupy przez Ready4Malta. W przypadku zaproponowania przez grupę własnego rozwiązania, ostateczną decyzję o możliwości realizacji podejmuje opiekun z ramienia Ready4Malta.

Informacje dodatkowe

 • Wysłanie formularza rezerwacyjnego nie jest równoznaczne z potwierdzeniem rezerwacji. Informacja o możliwości realizacji wycieczki zostaje przesłana wraz z prośbą o płatność w ciągu 48 godzin od momentu przesłania zapytania.
 • Trasa przejazdu jest stała i wyznaczana przez organizatora, nie podlega indywidualnym modyfikacjom na życzenie uczestników. Trasa może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych wydarzeń uniemożliwiających bezpieczną i komfortową realizację programu. 
 • Jeśli jeden lub więcej uczestników wycieczki ma ograniczoną mobliność, prosimy o stosowną informację nie później niż w momencie rezerwowania wycieczki.
 • Jeden jeep zabiera kierowcę i do 6 pasażerów, dla pełnego komfortu uczestników polecamy jednak planowanie nie więcej niż 5 pasażerów w jednym pojeździe.
 • Każdy jeep prowadzony jest przez doświadczonego, wykwalifikowanego kierowcę. Samodzielne prowadzenie pojazdów nie jest możliwe. 
 • Domyślnie rezerwowany jest przewodnik polskojęzyczny; istnieje możliwość wybrania innego języka bez dodatkowych kosztów pod warunkiem odpowiednio wczesnego zgłoszenia.
 • Dokładne godziny odbioru grupy oraz zakończenia wycieczki zależą od miejsca zakwaterowania grupy i ustalane są po potwierdzeniu rezerwacji.

Płatność

 • Aby potwierdzić chęć rezerwacji wycieczki, należy niezwłocznie dokonać wpłaty depozytu w wysokości 50% całkowitej sumy na wyznaczone konto (w PLN/EUR/GBP) oraz przesłać odpowiednie potwierdzenie przelewu na events@ready4malta.com. Pozostałą kwotę można uregulować również przelewem lub na miejscu, w gotówce, przed rozpoczęciem wycieczki. Nie ma możliwości zapłaty po wzięciu udziału w wydarzeniu.
 • Podane ceny są cenami netto – w momencie wystawienia faktury do obliczonej kwoty doliczane jest 18% VAT.

Warunki rezygnacji

 • na minimum 14 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy – pełen zwrot depozytu;
 • na 13 dni do 48h przed terminem rozpoczęcia imprezy – zwrot 50% depozytu;
 • w przypadku rezygnacji na mniej niż 48h przed terminem rozpoczęcia imprezy – depozyt nie jest zwracany.

Formularz Rezerwacji Wycieczki

Jeśli zdecydujesz się na rezerwację prywatnej wycieczki z polskim przewodnikiem po Malcie lub Gozo, prosimy wypełnij poniższy Formularz Rezerwacji Wycieczki. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin, potwierdzając dostępność przewodnika oraz możliwość organizacji zwiedzania w wybranym przez Ciebie dniu. Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi, prosimy o sprawdzenie folderu “spam”. Nie możesz czekać, masz dodatkowe pytania i chciałbyś porozmawiać z naszym konsultantem? Zadzwoń do nas albo poproś o telefon, podając preferowane godziny kontaktu wraz z numerem telefonu.

POTWIERDŹ RODZAJ WYCIECZKI
IMIĘ I NAZWISKO ORGANIZATORA

MIEJSCE ZAKWATEROWANIA

ADRES E-MAIL
LICZBA UCZESTNIKÓW
NUMER KONTAKTOWY

CZY JEST TO WASZ PIERWSZY POBYT NA MALCIE?
DATA WYCIECZKI
ELASTYCZNOŚĆ DATY WYCIECZKI
PROFIL ORGANIZATORA

PRZEDZIAŁ WIEKOWY GRUPY

DOBIERZ POSIŁEK (WYCIECZKI CAŁODNIOWE)
DOBIERZ ATRAKCJE/TRANSFERY DODATKOWO PŁATNE (OPCJONALNIE)
LICZBA OSÓB
LICZBA BILETÓW

Wysyłając Formularz Rezerwacji, potwierdzasz, że zapoznałeś się z regulaminem organizacji wycieczek Ready4Malta oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu organizacji wycieczki, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą RODO z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).